סיורים בירושלים

אמרתם ירושלים אמרתם עולם ומלואו, שכנראה לא תצליחו להקיף גם אם תחזרו אליה כל שנה. עם זאת, מובטח לכם כי סיורים בירושלים שמודרכים על ידי עופר הר-טוב, המדריך הידען מחברת שבילים ברוח, יהיו הסיורים שאותם תזכרו לעד כחוויה חד פעמית. ירושלים היא המקום הקלאסי שבו משלבים רוח ומקום, ואת הסיפורים עליה אפשר לספר במשך שנים מבלי לחזור על עצמכם. כל מקום שייקחו אתכם אליו יפתח בפניכם צהר לתקופת זמן וקבוצת אישים אחרת מתולדות העיר, העם, המדינה והארץ. אל תוותרו על סיורים שהם החוויה הירושלמית האולטימטיבית.

לאן ייקחו אתכם סיורים בירושלים ומה אפשר לחוות בהם?

  • העיר העתיקה – גולת הכותרת של כל טיול, על כל המקומות והאתרים המוכרים יותר והמוכרים פחות שיש בה. העיר העתיקה כוללת את הרבעים השונים את השוק, את הכותל והר הבית, את החפירות של עיר דוד, את מנהרות הכותל, את הקארדו ואת החשיפות השונות של בתים ומרתפיהם. כל סיור בסמטאות שלה לוקח אתכם לעומק שכבת זמן אחרת.
  • הקדושה בירושלים – חוויה רוחנית מטלטלת היא הביקור בעיר זו ולאו דווקא בגלל קדושתה לנו היהודים. את הקדושה לדתות אחרות ואת היחס הרציני אליה מצד העולם תוכלו לחוות בשלל אתרים שתבקרו בהם. גם הרובע הנוצרי והרובע המוסלמי הם חוויה שיש להבין מקרוב.
  • ההיסטוריה של העיר – ההיסטוריה של ירושלים מתחילה מבחינתנו בתקופת התנ”ך ונמשכת עד היום, כאשר בכל יום יש תגליות חדשות שמפעימות אותנו באתרים הארכאולוגיים. כל ההיסטוריה שלנו מגובה בתיעוד ובממצאים המוצגים באתרים ובמוזיאונים, ואת כל אלה תוכלו לראות ולהבין את הקשר שלנו לכאן.
  • חיי הלילה והתרבות של העיר – בין אם זאת שכונת נחלאות ובין אם אלה מקומות הבילוי שלה, סיורים בירושלים כאלה מוכיחים שהיא מתעקשת לחיות גם בלילות. השכונות החדשות וגם הקולינריה העשירה שלה הן חלק מכל הסיפור המתחדש.

סיורים מודרכים בירושלים – השילוב המוצלח של סיור חווייתי

השילוב המוצלח של כל ההיבטים שיש בירושלים כולל גם את ההיסטוריה והגיאוגרפיה וגם את הסיפורים האנושיים. בעזרת החברה תוכלו לסייר גם מסביב לירושלים ולהכיר לפחות חלק מהמורכבות שלה ולחוות בה חוויות רוחניות והתנסויות בכל החושים. אל תוותרו על סיורי ידע מקיף בה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

צרו קשר לחויה מיוחדת

  בווצאפ: 054-7272418

תוצאת תמונה עבור סמל סלולרי בטלפון: 072-3912020

תמונה קשורהבמייל: shvilimba@gmail.com

תוצאת תמונה עבור לוגו פייסבוקבפייסבוק: שבילים בה