טיול יום הולדת בלתי נשכח: איך עזרנו לאמנון לחגוג יום הולדת 60 בטיול משפחתי בעל ערך ואיך תוכלו גם אתם לחגוג ימי הולדת מיוחדים

יום הולדת הוא יום משמעותי בלוח השנה האישי שלנו. הרי ביום הזה באנו לעולם ואנחנו רוצים לחגוג אותו בצורה הכי יפה ומשמעותית שיש. הבעיה היא שהרבה פעמים אנחנו לא יודעים איך בדיוק לחגוג ימי הולדת, שלכם או של אחרים.

האם שוב מסיבה בבית? שוב מתנה עטופה בנייר צלופן? מה כדאי לעשות כדי לחגוג יום הולדת בצורה מיוחדת ושונה? נשמע מוכר? האם גם אתם מחפשים עבור עצמכם או עבור יקיריכם דרך מיוחדת לחגוג את יום ההולדת, אבל אין לכם מושג איך ומה לעשות?

על הדרך שבה עזרנו לאמנון לחגוג יום הולדת 60 בצורה מיוחדת ולהפוך את היום שבו נולד לאירוע משפחתי בעל ערך בזכות טיול בחבלי ארצנו – במאמר שלפניכם. מוזמנים לקרוא, ליישם ולשתף.

טיול יום הולדת בטבע זו חוויה אחרת

לבעיה של אמנון יש פתרון

אמנון הוא רופא עסוק מאוד. יום הולדת ה-60 שלו התקרב והוא הרגיש שבא לו לחגוג בצורה משפחתית ומיוחדת את המאורע החשוב. התחשק לו לצאת לטיול שיתאים למשפחה ושיבטא את הגיל המיוחד אליו הוא מגיע, אבל לא היה לו מושג איך עושים את זה ומה עליו לקחת בחשבון. הוא הרגיש מתוסכל ונקרע בין הרצון לחגוג ולשתף את המשפחה בשמחתו, לבין סדר היום העמוס שלו, שלא אפשר לו למצוא זמן לתכנון האירוע.

“אני מחפש רעיון לטיול מיוחד שכולם יזכרו”, אמר לי אמנון בטלפון, ואפשר היה להבחין במצוקה שבקולו… “בכל זאת, גיל 60 לא הולך ברגל… אבל כולם מסביבי נורא עסוקים”, אמר. וזה היה המקום שממנו יצאנו לדרך.

עוד מעט נראה מה בדיוק עשינו כדי לעזור לאמנון לארגן טיול יום הולדת מיוחד במינו, אבל קודם כל בואו נדבר על השלב הראשון בתהליך.

דבר ראשון: עשינו סדר בבלגן ותיאמנו ציפיות

כשפגשתי את אמנון הוא היה מאוד מתוסכל. אוטוטו הוא חוגג יום הולדת 60 ובוער בו הרצון להוציא טיול משפחה מיוחד, אבל לא היה לו מושג איך עושים את זה, הלכה למעשה. בשלב ראשון שמעתי ממנו על המשפחה, וביחד עברנו על הצרכים, המגבלות וההעדפות שלו ושל בני המשפחה האחרים. וזה היה מאוד חשוב, כי כך יכולנו לבנות טיול בהתאמה מדויקת לרמת הקושי, לאפשרויות ולאטרקציות המועדפות. ככל שהתקדמנו בתכנון ובהצבת האפשרויות, יכולתי לראות איך נגולה אבן מליבו של אמנון והוא התחיל להרגיש הקלה.

טיול יום הולדת לכל המשפחה בצפון, בדרום או במרכז הארץ

דבר שני: בחרנו יחד את האופציה המתאימה

עכשיו, משפרסנו כמה אופציות מתאימות לטיול מעשיר וחווייתי, יכולנו לשבת בנחת ולבחור את האופציה המתאימה ביותר. אמנון בחר בהמלצתי בטיול באזור הכרמל, המשלב גם מסלול טבע קל המותאם לכל המשפחה, וגם ביקור בקהילה מיוחדת שחיה במקום. שילבנו גם את הנושא הלוגיסטי, שכלל הסעה הלוך חזור, ארוחות בוקר וצהריים ועוד. תכנית הטיול שנבחרה התאימה “בול” להגדרת הצרכים של אמנון, והוא קרא שוב ושוב את הפרטים בעיניים זורחות משמחה.

אפשר טיול יום הולדת בטבע עם חברים

דבר שלישי: הכנסנו לתוכנית הטיול את הערך המוסף

אחרי שהגדרנו את המסלול ואת האתרים וסגרנו את כל הנושא הלוגיסטי, התחלנו לבנות ביחד ערך מוסף ייחודי ומתאים לטיול יום הולדת. בשלב הזה, איתרנו ביחד קטעי קריאה מיוחדים, חוויות אישיות ודברים מפי המשתתפים, שיביאו לידי ביטוי את הקשר שבין יום-הולדת 60 לבין הסביבה והטבע. וזה היה מאוד חשוב, כי טיול יום הולדת הוא לא עוד סתם טיול, אלא הזדמנות נפלאה לשלב בין חווית הטבע לבין היום המיוחד ובעל השמחה. אמנון היה מאושר. לנגד עיניו, צמח טיול יום הולדת בדיוק לטעמו במטרה להפיק “אירוע שכולם יזכרו”, בלי שיהיה עליו לנהל ולהפיק את האירוע בעצמו.

טיול יום הולדת יכול להיות בעל ערך מוסף ומשמעותי

בשורה התחתונה

אמנון הגיע אלי בעקבות חיפוש חוויה מיוחדת ליום הולדתו ה-60, לאחר שראה שאני מארגן, בין היתר, גם טיולים מיוחדים לימי הולדת.

כמו שיכולתם לראות במאמר, הגדרנו את הצרכים ותיאמנו את הציפיות, בנינו כמה מסלולי טיול ובחרנו באופציה המועדפת, ואז שילבנו בה את כל הדרוש מבחינה לוגיסטית, ומבחינת הערך המוסף, שיהפוך את הטיול למשמעותי ואישי במיוחד – שזו ההתמחות שלנו, ב”שבילים ברוח”.

שום מאמר על טיול יום הולדת לא יהיה שלם בלי לתת ללקוח אפשרות לספר על התהליך במילים שלו.

זכות המלה האחרונה לאמנון ומשפחתו:

“תודה רבה לעופר על תכנון טיול מדהים, שקלע בול למה שרצינו. אנחנו מאוד שמחים ששימחת בשמחתנו! זה היה טיול מהנה, ששילב ערך מוסף רב. מקווים לטיולים נוספים בעתיד. תודה”.

טיפ קטן וצידה לדרך

אם גם אתם רוצים ליהנות מטיולים מיוחדים ובעלי ערך ביום ההולדת שלכם או של היקרים לכם, כדאי שתענו תחילה על 3 השאלות הבאות:

מי הקהל שתרצו שישתתף בטיול? חברים? בני משפחה? זכרו: הטיול חייב להתאים לכולם!

באיזה אזור בארץ תרצו שהטיול יתקיים? התחילו תמיד מבחירה באזור המועדף והתקדמו משם.

שאלו את עצמכם איך תוכלו לחבר בין האזור שנבחר לבין החוגגים, כדי לתת לטיול ערך מוסף מרגש.

מענה על 3 שאלות אלה יאפשר לכם לצאת לדרך נכונה, כדי לארגן טיול מוצלח, מהנה ובעל ערך. מזל טוב!

עכשיו תורכם!

הראיתי לכם איך הצלחנו לארגן לאמנון טיול יום הולדת מהנה ומשמעותי בנופי הארץ, לכבוד יום הולדתו ה-60. עכשיו הבמה כולה שלכם. מה תוכלו להוסיף מניסיונכם? מה אתם הייתם מציעים למי שמחפשים טיול יום הולדת עם חוויה מיוחדת ובעלת משמעות?

צרו קשר לטיול יום הולדת!

  בווצאפ: 054-7272418

תוצאת תמונה עבור סמל סלולרי בטלפון: 072-3912020

תמונה קשורהבמייל: shvilimba@gmail.com

תוצאת תמונה עבור לוגו פייסבוקבפייסבוק: שבילים ברוח