טיול בעכו והסביבה – עכו העתיקה, אולמות האבירים, תל עכו ועוד

טיול לעכו העתיקה הוא הזדמנות לגלות עולם מופלא מתחת לפני האדמה ומעליה. עכו היא עיר נמל מהקדומות בעולם והתפרסמה בעיקר הודות לממלכה הצלבנית שהפכה אותה לעיר בירה. ביקור בעכו העתיקה יכלול כניסה לאולמות האבירים, מנהרת הטמפלרים, מוצגים וחזיון שמקימים לתחייה את עולמם של הצלבנים.

לצד זאת תיהנו מהעולם המוסלמי מאז ועד היום הכולל מסגדים כמו מסגד אל ג’זאר שם לפי המסורת נמצאות שערותיו מזקנו של מוחמד, חמאם טורקי בו יש מיצג חווייתי וחאנים דוגמת חאן אל עומדאן. בלב העיר העתיקה נמצא הבזאר, השוק של עכו, שוק ססגוני ומלא שפע.

ההיבט היהודי של העיר נמצא בבית כנסת הרמח”ל ומסלול הליכה בעקבות אירועים היסטוריים שהיו שותפים להם גדולי הרוח של היהדות כמו רבי נחמן מברסלב והרמב”ן. מומלץ לקפוץ מחוץ לחומות העיר העתיקה לבית הכנסת התוניסאי אור תורה שמתהדר בפסיפסים רבים המעטרים את כל בית הכנסת בכל קומותיו!

כמובן שלא לוותר על הליכה בטיילת חומות העיר מתקופת המלחמה בין נפוליאון מול התורכים. בתוך החומה עצמה אפילו תמצאו מוזיאון, מוזיאון אוצרות בחומה. מחוץ לעכו העתיקה תמצאו את תל עכו המזוהה כעכו המקראית ממנו תצפיות יפות ומסלולי הליכה קלילים. דמותו של נפוליאון הצרפתי תלווה אתכם כשהיא מתנוססת לצד דגל ישראל.

אתרים נוספים לביקור בעכו והסביבה:

מוזיאון אסירי המחתרות – חוויה מיוחדת להכרות עם בית הכלא הבריטי שלפני הקמת המדינה וסיפור חברי המחתרות.

הגנים הבהאים בעכו – שם קבור הבהאא אולה המקודש לדת הבהאית. זהו המקום הקדוש ביותר עבורם ולאחריו הגנים הבהאים בחיפה.

ניתן לשלב סיור בעכו עם ביקור בראש הנקרה או אתרים ברחבי הגליל המערבי.

לארגון טיול מיוחד בעכו והסביבה צרו קשר כעת!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

צרו קשר לחויה מיוחדת

  בווצאפ: 054-7272418

תוצאת תמונה עבור סמל סלולרי בטלפון: 072-3912020

תמונה קשורהבמייל: shvilimba@gmail.com

תוצאת תמונה עבור לוגו פייסבוקבפייסבוק: שבילים בה