טיולים במרכז

מאז ימי בית הספר אנחנו רגילים לצאת לטיולים שנתיים ומיוחדים באזורים המרוחקים של הארץ, מבלי לדעת כי טיולים במרכז הם דווקא טיולים מרתקים שיש בהם המון טבע, היסטוריה, יופי וסיפורים מעניינים. חברת שבילים ברוח של עופר הר-טוב מציעה לכם טיולים כאלה עם ערך מוסף ומיוחד שמתקיימים במרכז הארץ. תופתעו לגלות עד כמה הטיולים האל המיוחדים ועד כמה הם יכולים להיות מרתקים גם כשהם מתקיימים ממש לא הרחק מהבית, ולא הרחק ממקומות שנחשבים ללא מעניינים במיוחד. בכל מקום בארץ יש סיפור שאפשר לספר תוך כדי טיול בו.

היכן מתקיימים טיולים במרכז בארץ?

  • טיולים ביהודה ושומרון – אמנם רחוק מעט מהמרכז עצמו, אבל עדיין תופתעו לגלות כמה קרובים המקומות אלה למרכז ואיך התצפית מכל מיני הרים ומצפים מגלה לכם את המותניים הצרים של המדינה. הטיולים מתקיימים גם בהתנחלויות, גם בחברון עיר האבות, גם אצל השומרונים ובעיקר בחגים, וגם בשילה הקדומה ובחבל בנימין.
  • השרון וראש העין – בראש העין ובשרון יש לא מעט מעיינות וטבע מרהיב וכדאי מאוד להכיר אותו על כל המקומות היפים שרחוקים ממקום יישוב. אפשר לעשות היכרות עם הגבולות הפוליטיים של ישראל ועל הקו הירוק, ההתנחלויות ועל היישובים הערביים שבו, על הקשר לאדמה ועל הקרבה של דילמות הדו קיום. זהו ללא ספק סיור מרתק ומאתגר.
  • שפלת יהודה והשפלה – האזורים הכי פחות מתוירים יחסית ולכן יש להם מסלולים מיוחדים משום שיש להם קשר מאוד הדוק להיסטוריה ולתרבות היהודית, כאשר חלק מהסיורים בעקבות נחלות שבטי ישראל נעשים גם כאן.
  • טיולים במרכז הם גם במישור החוף – קיסריה העתיקה שהיא עירו של המלך הורדוס, תל אביב יפו, כפר סבא, נתניה וחדרה ושאר יישובי השרון על הטבע המקיף אותם, טיול אל החרדים של בני ברק, טיול נווה צדק, טיול אופניים בתל אביב, כל אלה חלק מהטיולים המוצעים לכם באזור מרכז הארץ קרוב לבית ומרתק את הראש.

להכיר את הארץ גם מהלב

מי שמטייל בארץ כל כך הרבה שנים בוודאי אוהב אותה ומכיר מצוין את הסיפורים ההיסטוריים והתרבותיים שלה בכל פינה. זוהי ההצעה של טיולים במרכז, ללמדנו שהכל אפשרי וראוי לטיול.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

צרו קשר לחויה מיוחדת

  בווצאפ: 054-7272418

תוצאת תמונה עבור סמל סלולרי בטלפון: 072-3912020

תמונה קשורהבמייל: shvilimba@gmail.com

תוצאת תמונה עבור לוגו פייסבוקבפייסבוק: שבילים בה