טיולים בארץ

אם כבר חרשתם את כל הארץ ואתם עייפים לחלוטים מאותם מסלולים ותכנים, הגיע הזמן לנסות משהו אחר. אתם כנראה מוכנים להזמין טיולים בארץ של חברת שבילים ברוח של עופר הר-לב, מדריך שמלווה אתכם בשבילי הארץ עם סיפורים וערך מוסף רוחני ותוכני. הטיולים שהוא מוציא אליהם אינם מסתכמים רק בהליכה פשוטה במסלול, אלא היא מלווה בחוויות שונות שכדאי לכם מאוד להוסיף לאוסף הזיכרונות העצום שלכם מטיולים בישראל. הסיפורים המעניינים, הפינות הנסתרות והייחודיות ההרצאות המלומדות והניסיון שלו מביאים אתם להכיר ארץ חדשה.

טיולים בארץ שמוסיפים לכם חוויה רוחנית ומרגשת

  • טיולים לפי דתות וזרמים רוחניים – מלבד ירושלים, יש לנו כאן ארבע ערים קדושות ואין ספור מרכזים רוחניים של שלוש הדתות. אליהם נוספים מרכזים ואתרים שמקודשים לזרמים שונים ואת כל זה אתם מגלים בטיולים מצפון לדרום ולגמרי לא בקלישאות שנקשרות לנושא זה.
  • טיולי חגים – טיולים אלה אמנם קשורים למקורות הדתיים והרוחניים של כל הדתות שהתקבצו כאן, אבל ההבדל הכי גדול הוא שהם נערכים במועדים ובחגים שקשורים אליהם, כמו פסח אצל השומרונים או שלושת הרגלים בירושלים ועוד. זוהי החוויה האמיתית שחווים בדיוק כמו שחוו כאן בעבר.
  • טיולים רומנטיים – זוגות אוהבים לבר במקומות שבהם כיף להם לצבור זיכרונות, כמו מאגרי מים, הרים נישאים או יערות וחורשות. הטבע המפעים של ישראל מספק לכם לא מעט הזדמנויות כאלה לחוות אותם בזוג.
  • סיורים קולינריים – ישראל התברכה בכל כל הרבה מקומות מגוונים מבחינה קולינרית, שפשוט חבל להחמיץ אותם רק משום שהם נמצאים מחוץ למעגל הטבעי הגיאוגרפים. כל אוכל קשור לתרבות מקומית וזוהי דרך נוספת לחוות טיולים בארץ שיש בהם תוכן מיוחד.
  • טיולי מיסטיקה ורוחניות – ישראל ברוכה מבחינת מרכזים רוחניים הקשורים למיסטיקה כמו האר”י הקדוש בצפת ועוד, ולכן כל חובבי הז’אנר הזה ימצאו כאן אתרים רבים שיתאימו לטיול מרגש ומרתק.

הדרכה שהיא חוויה

גם אם הייתם בחלק מהמקומות שבהם מסיירים עם החברה, הרי שהידע הרב והסיפורים הייחודיים שמספרים לכם בהם הופכים כל טיול כזה לחוויה בלתי נשכחת. זוהי הסיבה העיקרית שבגללה יוצאים להכיר את הפינות הייחודיות האלה, למען האמת.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

צרו קשר לחויה מיוחדת

  בווצאפ: 054-7272418

תוצאת תמונה עבור סמל סלולרי בטלפון: 072-3912020

תמונה קשורהבמייל: shvilimba@gmail.com

תוצאת תמונה עבור לוגו פייסבוקבפייסבוק: שבילים בה