הרצאות מעניינות

את הסיפורים היפים ביותר על ארץ ישראל ותושביה לאורך ההיסטוריה אפשר לשמוע גם בטיולים, אבל גם דרך הרצאות מעניינות שמשלבות את המידע הזה. חברת שבילים ברוח של עופר הר-טוב מציעה לכם הרצאות מרתקות מתחום הרוח העניין, ההיסטוריה, הנפש וידיעת הארץ, משום שהסיפורים האלה משתלבים שוב ושוב בשבילים הרבים שאנחנו פוסעים בהם כל החיים. ההרצאות היפות והייחודיות נשענות הן על היכרותו האישית של הר-טוב עם הנושאים והן בעקבות תחקיר ולמידה שלו את הנושא. ההרצאות מוגשות לכם באהבה ובעניין רב.

הרצאות מעניינות בנושאים שונים שטרם נחשפתם אליהם

  • סמלים דתיים ברחבי ישראל – הארכיטקטורה הישראלית וההיסטוריה מלאות סמלים דתיים מוכרים כמו מגן דוד וצלב, או סמלים פגאניים של מי שהיו כאן קודם. את כל הסיפורים והמידע המעניין עליהם ועל הקשר שלהם לישראל תוכלו לשמוע בהרצאות אלה וגם להמחיש זאת באמצעות סיורים שונים ותמונות.
  • דמויות היסטוריות ודתיות שונות מתולדות הארץ – בישראל עברו אין ספור דמויות שונות שכולם חשובות והיסטוריות בראי הזמן, כמו הרצל ואחרים. גם משוררת כמו רחל ועוד דמויות שאנחנו מכירים אותן מהקשר שלהן למקומות שונים מחכות לכם בהרצאה מרתקת זו על ההיסטוריה הנכתבת בסיפורים האישיים והלאומיים שלהם בישראל.
  • הכסף הישראלי והמשמעות שלו – החוויה הישראלית שמועברת דרך סיפור על השטרות והמטבעות הישראליים, הייצור שלהם והסיפורים שעומדים מאחורי בחירת הסמלים המופיעים בהם לאורך כל השנים. ההרצאה מדברת גם על המשמעות של הכסף והמסרים שיש בו ובסמלים שמצוירים עליו.
  • נשים בישראל – נושא פופולרי ואהוד בגלל הנשים שמקבלות סוף סוף את מקומן הראוי בסיפור ההיסטורי. הנשים שמלוות אותנו מאז ימי התנ”ך ועד היום, הנשים שליוו את הקמת מדינה ישראל ומנהיגות אותנו גם כיום.
  • ערים וערכים – כל עיר בישראל מייצג ערך משלה ולכן יש לכל אחת סיפור. הסיפורים מובאים לכם על כל הססגוניות שלהם.

ההפתעה הנעימה שבהרצאה על הלא מוכר

אנחנו רגילים לשמוע הרצאות מעניינות על נושאים שונים, אולם כאן מוגשות לכם הרצאות שמשלבות את ידיעת הארץ עם הידע בכלל. השילוב הזה מעמיק לכם את ההיכרות עם מה שאנחנו רגילים לראות ופותח לנו פתח נוסף לחשיבה אחרת על מה שאנחנו רגילים אליו כאן.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

צרו קשר לחויה מיוחדת

  בווצאפ: 054-7272418

תוצאת תמונה עבור סמל סלולרי בטלפון: 072-3912020

תמונה קשורהבמייל: shvilimba@gmail.com

תוצאת תמונה עבור לוגו פייסבוקבפייסבוק: שבילים בה