הרצאות העשרה

מדי פעם אנחנו יכולים להרשות לעצמנו את ההנאה הגדולה הזאת של הרצאות העשרה שניתנות במקומות שבהם אנחנו נופשים או מפנים לעצמנו זמן לשמוע על נושאים שונים. עופר הר-טוב מחברת שבילים ברוח מציע לכם את כל הידע והניסיון שלו כמדריך טיולים וידיעת הארץ, שהתמחה גם בתחקיר וכתיבה על נושאים מעניינים מאוד. הסיורים שלו בנויים על פי סיפורים ונושאים שונים, ואת ההרצאות שלו הוא מרצה גם מבלי לצאת לסיורים אלה ברחבי הארץ. 

אילו הרצאות העשרה מוצעות לכם?

  • דמויות מעוררות השראה הקשורות לארץ ישראל – סיפורי דמויות היו תמיד אחד הנושאים שלפיהם אפשר היה ללמוד על תולדות הארץ. היסטוריה נראית אחרת לגמרי כאשר מספרים את סיפור האנשים שהיו מעורבים בה. תולדות אישים בישראל, מאז התנ”ך, כמו אליהו הנביא, ועד חנה סנש ואחרים. 
  • נשים בארץ ישראל – לנשים שמור מקום מיוחד בישראל ובתולדותיה, גם בגלל החשיבות שלהן וגם בגלל סיפוריהן הייחודיים כמנהיגות, כלוחמות, כנשות חינוך ויוצרות תרבות. סיפורים על נשים מיוחדות שעיצבו את ההיסטוריה שלנו ירתקו אתכם בהרצאה זאת. כולן נשים חזקות שהותירו חותם בל יימחה.
  • ערים בראי ערכים – כיצד קשורים ערכים שונים לערי ישראל ומה בדיוק אפשר ללמוד מכך, כשלכל עיר יש את הסיפור הערכי והרוחני המיוחד לה. 
  • סיפורי מסע אישיים של אישים – סיפור מסע אישי שמסופר בצורה מעניינת עם מסרים מיוחדים הוא תמיד היהלום של הרצאות העשרה. כשאתם שומעים סיפורים מעוררי התפעלות כאלה מפי האנשים שעברו אותם זה תמיד נשמע אחרת לגמרי.
  • סיפור הכסף הישראלי – למטבעות ולשטרות שלנו יש סיפור מיוחד וערכים שעומדים מאחוריהם, כמו גם המסרים שבסמלים המיוחדים שמוטבעים עליהם. סיפור מעניין על הכסף שלנו ומה שהוא באמת.

לכל אדם יש סיפור

ההרצאות חושפות בפניכם שפע של סיפורים מרתקים ועלומים והן הפכו להיות חוויה בפני עצמה לכל מי שנכח בהן. לכל אדם יש סיפור וכל אחד יכול לספר אותו, כמובן, אבל רק מעטים זוכים להתעניינות ולקשב רב משום שהם מספרים בחסד עליון. זוהי בדיוק התחושה שתקבלו בהרצאות מחכימות אלה, שירחיבו את נקודת המבט שלכם על המקום שבו כולנו חיים ופועלים.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

צרו קשר לחויה מיוחדת

  בווצאפ: 054-7272418

תוצאת תמונה עבור סמל סלולרי בטלפון: 072-3912020

תמונה קשורהבמייל: shvilimba@gmail.com

תוצאת תמונה עבור לוגו פייסבוקבפייסבוק: שבילים בה