מי אני?

דרך הידע והאהבה שלי לארץ ישראל

אני עוזר לאנשים להתמקד, להתפתח ולגלות את עצמם

 בדרך משמעותית וחווייתית במקום שבו אנחנו חיים: ארץ ישראל.

נעים מאוד!

אני עופר הר-טוב, “הקורא במפת ארץ ישראל”! 

במשך למעלה מעשור ניהלתי חברת טיולים (“שבילים ברוח”) ושימשתי בעצמי כמורה דרך מוסמך מטעם משרד התיירות לישראלים ולתיירים בארץ ישראל ואף לבני נוער מטעם משרד החינוך. האהבה שלי לארץ ולאנשים התבטאה בהדרכה אישית, זוגית וקבוצתית ובהעברת תוכן עשיר ברחבי הארץ המשלב הסטוריה, תרבות, דתות, גיאוגרפיה ועוד.

אבל הדרכה כשלעצמה לא סיפקה אותי. במקביל תמיד נמשכתי להבין את נפש האדם. חיפשתי משמעות ועומק בחיינו כבני אדם. כתבתי ספר שירה (“הקירות אומרים שירה”) ופירסמתי מאמרים על הקשר של ארץ ישראל לנפש האדם (“שבילים ברוח”). למדתי תארים אקדמיים בפילוסופיה יהודית (האוניברסיטה הפתוחה ואוניברסיטת תל אביב), השתלמתי בלימודי תעודה מגוונים של סיוע טיפולי בעזרת בעלי חיים (מכללת מגן דוד ירוק) , הנחיה בקלפים (מכון פרסונה), קורסי אימון אישי והנחיית קבוצות (מכללת גישות) ועוד (כל ההסמכות והרשיונות מצורפים בהמשך).

כיום יש לי כמה כובעים שמשתלבים יחד ואני מומחה באימון והנחיה דרך ומתוך ארץ ישראל! אני קורא לגישה הזו: מארצנו לעצמנו או באנגלית Israel in You

פיתחתי דרך ושיטה וגם ערכת קלפים המבוססת על ארכיטיפים, דמויות, סמלים ומקומות שכולם קשורים לארץ ישראל ומהווים מראה מגוונת לחיים שלנו כאן בארץ. מתוך כל קלף עולה מיקוד של מסר ומשמעות שדרכו אפשר לגעת בנושאים החשובים לנו לצמיחה אישית בשלב הזה של חייכם.

אני מזמין אתכם להתנסות בכך דרך טיול או סדנה או הרצאה או יעוץ אימון אישי!

אז יאללה צרו קשר בחיוך!